Çağrı Merkezi
Adını yeşil(Zelena) ve sanat(Art) kelimelerinden alan Zelenart, yeşilin var olan sanatına katkıda bulanabilmek ve mevcut sanatsal dokuyu düşünerek korumacı çözümler getirmek için çabalayan profesyonel bir tasarım merkezidir.
Zelena Art
Zelena Art Logo
Zelena Botanik
Zelena Botanik Logo
12 yıldır devam eden üretim tecrübeleri ve gayretleriyle, 2017 yılında yeni bir çatı altında toplanarak profesyonel bir ekip ile mevcut başarıları daha ileriye taşıma hedefleri içerisine girilmiştir. Dış mekan süs bitkileri üretiminde öncü marka olma yolunda çalışmalara devam edilmektedir.
Peyzaj uygulamaları öncesi ve uygulamaları sırasında verilen profesyonel destek peyzaj uygulamaları sonrasında da bakım çalışmaları ile devam etmektedir. Zelena Garden bahçe bakımı, kişilere özel konsept tasarımlar, hediyelik ahşap süs eşyaları ve canlı bitki materyali, konulu ve kişiye özel teraryum çalışmaları, endüstriyel mobilya ve aksesuar tasarımı/üretimi gibi konularda hizmet vermektedir.
Zelena Garden
Zelena Garden Logo
Neden Zelena?
12 Yıllık
Deneyim
Sektör içinde geçirdiğimiz 12 yılın bize verdiği özgüven ile kaliteli üretimin öncü markası olma hedefindeyiz. Kaliteli üretimin kaliteli projeler getirdiğinin bilincinde hareket ediyoruz.
Alanında Uzman ve
Genç Kadro
Yaptığımız tüm projeleri alanlarında eğitim görmüş takım arkadaşlarıyla yürütüyoruz. Peyzaj Mimarı, Mimar, İç Mimar, Ziraat Mühendisi, İnşaat Mühendisi kadrosuyla her alanda hizmet vermekteyiz.
Yüksek Teknolojik
İmkanlar
Bitkilerin dikim evrelerinden söküm evrelerine kadar tüm çalışmaları uygun makine ekipmanlar ile gerçekleştiriyor ve bitki sağlığını en önemli konu olarak görüyoruz. Peyzaj uygulamarını ve bakımlarını uygun alet ve ekipmanlar ile gerçekleştiriyoruz.
Sınırlandırılmamış
Hayal Gücü
Ne yapıları sadece gri olarak tanımlıyoruz ne de peyzajı sadece çim olarak ele alıyoruz. Her konuda hayal gücümüzü zorluyoruz ve çerçevenin dışında düşünüyoruz.
Zelena Galeri
Bizden ...
Yaptığımız çalışmaları bir çatı altında topluyoruz ve bunlara “Biz” diyoruz. üretimden uygulamaya her konuda kollarımızı çekinmeden sıvıyoruz. Tasarım ve uygulaması BİZDEN, keyfine varması SİZDEN.
ÜRETİM
Üretim
UYGULAMA
Uygulama
DEKORASYON
Dekorasyon
ARANJMAN
Aranjman
Sosyal medyada biz...
Facebook Sayfamız Instagram Sayfamız Youtube Kanalımız