Çağrı Merkezi
Anasayfa > Hakkımızda
Hakkımızda

Biz Kimiz?

Adını Slav dillerinde Yeşil anlamına gelen Zelena kelimesinden alan grubumuz, bünyesinde yeşile dair her alana hizmet verebilecek alt firmalar oluşturmuştur. Group Zelena, peyzaj mimarlığı, tasarım, peyzaj uygulama, mimarlık, mühendislik ve süs bitkileri üretim faaliyetleri alanlarında profesyonel kadrosuyla birlikte hizmet vermektedir. 2005 yılı itibariyle süs bitkileri üretim faaliyetlerine kurucularımızın bireysel çabaları ve deneyimleri ile başlanmıştır. 1000 metrekarelik bir alanda başlayan üretim maceramız bugün 150.000 metrekareye ulaşmıştır. 2 Peyzaj Mimarı önderliğinde kurulan ve bu bağlamda görevlerini yerine getirmeye çalışan Zelena, üretim ve peyzaj uygulama faaliyetlerinin dışında teraryum, özel günler için konsept tasarımlar, canlı bitki materyali ile aranjman çalışmaları, endüstriyel mobilya ve aksesuar tasarımı/üretimi gibi konularda da hizmet vermektedir. Kendisini Yeşil kelimesi ile bütünleştiren grubumuz, çatısı altındaki şirketlerine de bu görevleri yüklemektedir. 2016 yılında temelleri atılan Zelena, 2017 yılı itibariyle faal duruma geçmiştir. Group Zelena, grup çatısı altında her zaman yeşili düşünen ve yeşilden yana çözümler geliştiren firmaları ile sektöre hizmet vermektedir.
Vizyonumuz
Süs Bitkileri Üretimi ve Peyzaj Proje-Uygulama sektörü içerisinde bütünüyle yer alıyor olmamız bizlere daha fazla sorumluluk yüklemektedir. En yüksek teknoloji ve tecrübelerin harmanlanmış haliyle Türkiye pazarına kaliteli Süs Bitkileri üretimini gerçekleştiriyoruz. Üretim çatısı altında peyzaj sektörüne en iyi şekilde hizmet etmek bizleri cesaretlendirmektedir. Peyzaj Proje ve uygulamalarımızda da sürdürülebilir bir çevre için düşüncelerimizi şekillendiriyoruz. Profesyonel ekibimiz ve genç kadromuzla birlikte örnek tasarımlar geliştirme gayreti içerisindeyiz. Grup olarak gerçek görevimizi şu şekilde tanımlıyoruz.
"Yeşili Düşünüyoruz, Yeşili Yaşıyoruz"
Misyonumuz
Süs Bitkileri Üretimi ve Peyzaj sektörünün gelişen ve genişleyen yapısı içerisinde öncü marka olarak yerini alabilmek en büyük arzumuzdur.

Her zaman farklılık ve farkındalık yaratarak adından söz ettiren bir kuruluş olabilmek en büyük hedeflerimiz sadece bir tanesidir.

Örnek üretim, örnek proje, örnek tasarımlar geliştiren ve bunları hayata geçirebilen bir merkez olma hedefleri gün geçtikçe daha da güçlenmektedir.

Zelena Grup

Ekibimiz

Yönetim Kadrosu

Sinan Düman

Peyzaj Mimarı/Yönetim Kurulu Başkanı

Hüseyin DÜMAN

Genel Müdür/Yönetim Kurulu Üyesi

Bahri KAPLAN

Peyzaj Mimarı/Yönetim Kurulu Bşk. Yrd.

Teknik Personel Kadromuz

Stajyer Ekibimiz

Ebru Nur SONER

Stajyer Peyzaj Mimarı/2019

M.Mahmut KAYMAK

Stajyer Peyzaj Mimarı/2019

Özgen TAŞ

Stajyer Peyzaj Mimarı/2019

Öznur BARAN

Stajyer Peyzaj Mimarı/2019

Referanslarımız

Yuxek
Toyota
Serdivan Life Site Yönetimi
Tayyip Kaba İnşaat
Nurtaş Beton
Flory Lounge
Bahçe Tadı
Er Yapı Sakarya
Prosit
Bahçe Kent Sitesi Sakarya
Hepsiburada.com
Serisan
Arge İnşaat
Serinova Plastik
Ada Çim
Avrasya Süs Bitkileri
Zümrüt Çim
Dündar Süs Bitkileri
Sakarya Büyükşehir Belediyesi
İstanbul Ağaç ve Peyzaj A.Ş
Castamo Mobilya
Merkez Çelik A.ş
Bellona
İstikbal
Karmetal
Bizden ...
Yaptığımız çalışmaları bir çatı altında topluyoruz ve bunlara “Biz” diyoruz. üretimden uygulamaya her konuda kollarımızı çekinmeden sıvıyoruz. Tasarım ve uygulaması BİZDEN, keyfine varması SİZDEN.
PROJELENDİRME
Üretim
GÖRSELLENDİRME
Uygulama
UYGULAMA
Dekorasyon
ÜRETİM
Aranjman