Çağrı Merkezi
Anasayfa > Zelena Garden
Zelena Garden

"Cesareti Yeşilden Alıyoruz"

Yeşilin Her Tonundayız

Peyzaj uygulamaları öncesi ve uygulamaları sırasında verilen profesyonel destek peyzaj uygulamaları sonrasında da bakım çalışmaları ile devam etmektedir. Zelena Garden bahçe bakımı, kişilere özel konsept tasarımlar, hediyelik ahşap süs eşyaları ve canlı bitki materyali, konulu ve kişiye özel teraryum çalışmaları, endüstriyel mobilya ve aksesuar tasarımı-üretimi gibi konularda hizmet vermektedir.

Dekorasyon konusunda özel tasarım masalar, doğal ahşap-masif masa, sehpa ve koltuk tasarımları-üretimi, kitaplık ve mobilya tasarımı-üretimi, aydınlatma tasarımı-üretimi gibi birçok konuda yaratıcı detaylar ile çarpıcı örnekler ortaya koyma hedefiyle yoluna devam etmektedir.

Zelena Garden Hizmetlerimiz

Bahçe Market
Dış Mekan, İç mekan ve Mevsimlik Süs Bitkilerine yer verdiğimiz aynı zamanda toptan ve perakende satışlarınız gerçekleştirdiğimiz açık ve kapalı sergi alanımızda bahçe market konseptini sürdürüyoruz. Bahçenize dair her türlü malzeme tedariği sorununa çözümler geliştiriyoruz.
Bakım
Toprak iyileştirme çalışmaları, ara çim ekimleri, sezonluk gübreleme çalışmaları, budama çalışmaları, sezonluk çim kesimi ve temizlik çalışmalarını özverili şekilde profesyonel kadro ile sürdürülmektedir.
Canlı Bitki Aranjmanları
Sukkulent ve kaktüs türlerinden, iç mekan süs bitkilerine kadar her türde kişilere özel konsept tasarımlar hazırlamaktadır. Konulu terarium ve buket çalışmaları istenilen zamanlarda eksiksiz teslim edilmektedir.
Endüstriyel Mobilya
Ofislerin ve evlerin vazgeçilmez parçaları olan mobilya ve tüm aksesuarları yeniden şekillendiriyoruz. Sizlerin isteklerine göre tasarlanan mobilyaların üretimini ve montajına kadar tüm aşamaları eksiksiz takip ediyoruz.
Aydınlatma
Projelerin odak olmasında en büyük katkı hiç şüphesiz aydınlatma elemanlarıdır. İç Mekan ve Dış Mekanda tamamen kişilere özel aydınlatma projeleri ile göz alıcı sonuçlar sunuyoruz. Kişilere özel aydınlatma elemanları tasarlıyor üretiyoruz.
Hediyelik Süs Eşyaları
Kendinizi ve sevdiklerinizi özel hissetmek için biz çok çalışıyoruz. Sizlere özel saat tasarımları, cep telefon kılıfları tasarımı ve baskıları, özel günler için davet kartları tasarımı ve baskıları, canlı bitki aranjmanları gibi konularda hizmetlerimizi sürdürüyoruz.
Zelena Galeri

Zelena Grup

Bizden ...
Yaptığımız çalışmaları bir çatı altında topluyoruz ve bunlara “Biz” diyoruz. üretimden uygulamaya her konuda kollarımızı çekinmeden sıvıyoruz. Tasarım ve uygulaması BİZDEN, keyfine varması SİZDEN.
PROJELENDİRME
Üretim
GÖRSELLENDİRME
Uygulama
UYGULAMA
Dekorasyon
ÜRETİM
Aranjman
 Zelena - Anasayfa
Çağrı Merkezi
Adını yeşil(Zelena) ve sanat(Art) kelimelerinden alan Zelenart, yeşilin var olan sanatına katkıda bulanabilmek ve mevcut sanatsal dokuyu düşünerek korumacı çözümler getirmek için çabalayan profesyonel bir tasarım merkezidir.
Zelena Art
Zelena Art Logo
Zelena Botanik
Zelena Botanik Logo
12 yıldır devam eden üretim tecrübeleri ve gayretleriyle, 2017 yılında yeni bir çatı altında toplanarak profesyonel bir ekip ile mevcut başarıları daha ileriye taşıma hedefleri içerisine girilmiştir. Dış mekan süs bitkileri üretiminde öncü marka olma yolunda çalışmalara devam edilmektedir.
Peyzaj uygulamaları öncesi ve uygulamaları sırasında verilen profesyonel destek peyzaj uygulamaları sonrasında da bakım çalışmaları ile devam etmektedir. Zelena Garden bahçe bakımı, kişilere özel konsept tasarımlar, hediyelik ahşap süs eşyaları ve canlı bitki materyali, konulu ve kişiye özel teraryum çalışmaları, endüstriyel mobilya ve aksesuar tasarımı/üretimi gibi konularda hizmet vermektedir.
Zelena Garden
Zelena Garden Logo
Neden Zelena?
12 Yıllık
Deneyim
Sektör içinde geçirdiğimiz 12 yılın bize verdiği özgüven ile kaliteli üretimin öncü markası olma hedefindeyiz. Kaliteli üretimin kaliteli projeler getirdiğinin bilincinde hareket ediyoruz.
Alanında Uzman ve
Genç Kadro
Yaptığımız tüm projeleri alanlarında eğitim görmüş takım arkadaşlarıyla yürütüyoruz. Peyzaj Mimarı, Mimar, İç Mimar, Ziraat Mühendisi, İnşaat Mühendisi kadrosuyla her alanda hizmet vermekteyiz.
Yüksek Teknolojik
İmkanlar
Bitkilerin dikim evrelerinden söküm evrelerine kadar tüm çalışmaları uygun makine ekipmanlar ile gerçekleştiriyor ve bitki sağlığını en önemli konu olarak görüyoruz. Peyzaj uygulamarını ve bakımlarını uygun alet ve ekipmanlar ile gerçekleştiriyoruz.
Sınırlandırılmamış
Hayal Gücü
Ne yapıları sadece gri olarak tanımlıyoruz ne de peyzajı sadece çim olarak ele alıyoruz. Her konuda hayal gücümüzü zorluyoruz ve çerçevenin dışında düşünüyoruz.
Zelena Galeri
Bizden ...
Yaptığımız çalışmaları bir çatı altında topluyoruz ve bunlara “Biz” diyoruz. üretimden uygulamaya her konuda kollarımızı çekinmeden sıvıyoruz. Tasarım ve uygulaması BİZDEN, keyfine varması SİZDEN.
ÜRETİM
Üretim
UYGULAMA
Uygulama
DEKORASYON
Dekorasyon
ARANJMAN
Aranjman
Sosyal medyada biz...
Facebook Sayfamız Instagram Sayfamız Youtube Kanalımız