Çağrı Merkezi
Anasayfa > Haberler > 1. Sakarya Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festivali Başarılı Bir Şekilde Son Buldu
Haberler
21 Aralık 2018

1. Sakarya Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festivali Başarılı Bir Şekilde Son Buldu

26-29 Eylül 2018 Tarihinde gerçekleştirilen Sakarya/Sapanca 1. Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festivali büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi. İlki düzenlenen fuarda yer alan standımıza ilgi oldukça yüksekti. Standımıza uğrayıp tasarımlarımız ile birlikte fotoğraf çektiren, iyi dileklerde bulunan herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Gelecek fuarları iple çekiyoruz. 

(Lütfen daha fazla fotoğraf için galerimizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip ediniz. 

________________________________________________________________________________________________

Ayrıca bu teşekküleri yapmadan geçmek istemiyoruz. 

 

** Bu yıl ilki düzenlenen Sapanca süs bitkileri festivalinde öncelikle HÜSEYİN REMZİ ADIYAMAN Bey’e, SATSO başkanı AKGÜN ALTUĞ Bey’e, standımızda bizleri ziyaret eden değerli Valimiz İRFAN BALKANKIOĞLU Bey'e, Büyükşehir Belediye Başkanımız ZEKİ TOÇOĞLU Bey’e, Sapanca belediye Başkanı AYDIN YILMAZER Bey’e, Süsbir başkanı AHMET DÜNDAR Bey’e, Rize Çaykur Genel Müdürü EKREM YÜCE Bey'e, Eski milletvekilimiz AYHAN SEFER ÜSTÜN Bey'e, İstanbul Ağaç ve Peyzaj A.Ş. ekibine, siz değerli meslektaşlarımıza ve tüm dostlarımıza, Festivalde kahvaltı ve akşam yemekleri veren Arifiye Fidancılık, SMS Marmara Group ve Serbestler Botaniğe misafirperverlikleri icin sonsuz teşekkürlerimizi sunariz. Ayrica Sapanca Süs Bitkileri Festivalinin duzenlenmesi icin emek veren Sakarya Valisi IRFAN BALKANLIOGLUNA, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı ZEKI TOCOGLUNA, Arifiye&Sapanca kaymakamlarına ve Belediye Başkanlarına, tekrar tekrar Hüseyin Remzi Adıyaman Bey'e tesekkurlerimizi bir borc biliriz.

Bizden ...
Yaptığımız çalışmaları bir çatı altında topluyoruz ve bunlara “Biz” diyoruz. Üretimden uygulamaya her konuda kollarımızı çekinmeden sıvıyoruz. Tasarım ve uygulaması BİZDEN, keyfine varması SİZDEN.
ÜRETİM
Üretim
UYGULAMA
Uygulama
DEKORASYON
Dekorasyon
ARANJMAN
Aranjman